Szkoła Podstawowa Nr 9

im. Tadeusza Kościuszki w Grudziądzu

Plan lekcji

PLAN LEKCJI KLAS I - III ROK SZK. 2018/2019

I a           Wychowawca:  p. Judyta Jezierska sala:205

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

800 - 1130

800 - 1235

800 - 1130

800 - 1130

800 - 1235

1. Wych. fiz.

1. Religia

1. Kszt. zintegr.

1. J. angielski

1. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Wych. fiz.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zintegr.

 

5. J. angielski

 

 

5. Religia

 

I b          Wychowawca: p. Joanna Łojkowska sala:206

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek s. 106

Piątek

800 - 1235

800 - 1235

800 – 1235

800 - 1130

1150 – 1430

1. Kszt. zintegr.

1. Kszt. zintegr.

1. Kszt. zintegr.

1.Kszt. zintegr.

1. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Wych. fiz.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

3. Religia

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zinegr.

4. J. angielski

4. Kszt. zintegr.

4. Religia

 

5. Kszt. zintegr.

5. Kszt. zintegr.

5. J. angielski

 

 

 

I c         Wychowawca: p. Iwona Kamińska sala:106

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

800 - 1130

855 - 1335

800 – 1235

800 - 1130

800 – 1130

1. Kszt. zintegr.

1. Religia

1. Wych. fiz.

1. Kszt. zintegr.

1. Religia

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Wych. fiz.

3. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zintegr.

4. J. angielski

4. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zintegr.

 

5. J. angielski

5. Kszt. zintegr.

 

 

 

II a         Wychowawca: p. Karolina Kerschke sala:106

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek s.205

Piątek

1150 - 1520

855 - 1430

1150 – 1430

800 – 1335

800 – 1130

1. Kszt. zintegr.

1. J. angielski 103

1. Kszt. zintegr. 306

1. Informatyka 101

1.Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr. 103

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr. 5

3. Wych. fiz.

3. Wych. fiz.

3. Kszt. zintegr.

4. Wych. fiz.

4. Kszt. zintegr.

 

4. Kszt. zintegr.

4. Religia

 

5. Kszt. zintegr.

 

5. Kszt. zintegr.

 

 

6. Religia 5

6. J. angielski

 

 

II b          Wychowawca:  p. Hanna Sitarska sala:5

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

800 - 1130

800 - 1035

855 – 1430

800 – 1235

800 – 1235

1. Kszt. zintegr.

1. Kszt. zintegr. 3

1. Kszt. zintegr. 306

1. Kszt. zintegr.

1. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr. 3

2. Kszt. zintegr. 306

2. Kszt. zintegr.

2. Religia

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr. 3

3. Kszt. zintegr. 305

3. Wych. fiz.

3. Kszt. zintegr.

4. Informatyka 101

 

4. J. angielski 5

4. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zintegr.

 

 

5. Wych. fiz.

5. Kszt. zintegr.

5. J. angielski

 

 

6. Religia

 

 

 

 

 

II c         Wychowawca:  p. Ilona Wilczewska sala: 5

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

855 – 1430

800 - 1035

800 – 1130

855 – 1430

1045 – 1430

1. J.angielski

1. Kszt. zintegr.

1. Kszt. zintegr.

1. Informatyka 101

1. Kszt. zintegr. 306

2. Religia

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. J.angielski

3. Kszt. zintegr.

3. Wych. fiz.

4. Kszt. zintegr.

 

4. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zintegr. 5

5. Kszt. zintegr.

 

 

5. Kszt. zintegr.

 

6. Wych. fiz.

 

 

6. Religia

 

 

III a         Wychowawca: p. Mariola Liedtke sala:305

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

800 – 1335

800 - 1235

800 – 1235

1150 – 1520

1150 – 1430

1. Kszt. zintegr.

1. Kszt. zintegr.

1. Religia

1. Wych. fiz.

1. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. J. angielski

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zintegr.

4. Kszt. zintegr.

4. Wych. fiz.

4. Kszt. zintegr.

 

5. Informatyka 101

5. Kszt. zintegr.

5. J. angielski

 

 

6. Religia

 

 

 

 

 

III b         Wychowawca: p. Joanna Popielska sala:306

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

800 – 1235

800 – 1235

800 – 1235

1150 – 1610

800 – 1035

1. Kszt. zintegr.

1. Kszt. zintegr.

1. Kszt. zintegr.

1. Kszt. zintegr.

1. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

2. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

3. Informatyka 101

3. Kszt. zintegr.

3. Kszt. zintegr.

4. J. angielski

4. J. angielski

4. Kszt. zintegr.

4. Wych. fiz.

 

5. Religia

5. Kszt. zintegr.

5. Wych.fiz.

5. Religia

 

 

 

 

 

 

 

PLAN LEKCJI KLAS IV - VIII ROK SZK. 2018/2019

Klasa IV a

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

z. z wych 201

matematyka 304

j. angielski 302

2

8.55 – 9.40

wf dz JK/wf ch

plastyka 3

przyroda 302

3

9.50 – 10.35

muzyka  302

j. polski 106

wf dz /wf ch

4

10.45 – 11.30

j. polski 104

wf dz /wf ch

j. angielski 301

j. polski  104

5

11.50 – 12.35

historia  303

przyroda  302

matematyka 205

wf dz/ wf chł

 

6

12.50 – 13.35

matematyka  205

j. polski  206

j. polski 5

informatyka 101

 

7

13.45 – 14.30

religia  202

matematyka 206

technika 302

 

 

8

14.35 – 15.20

j. angielski 204

religia 201

 

9

15.25 – 16.10

 

10

16.15 – 17.00

 

 

Klasa IV b

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

 

 

 

religia 202

matematyka 304

2

8.55 – 9.40

wf dz /wf ch

 

 

przyroda 301

j. polski 203

3

9.50 – 10.35

j. polski  203

 

 

matematyka 5

wf dz /wf ch

4

10.45 – 11.30

przyroda  302

wf dz /wf ch

matematyka 304

j. angielski  101

j. angielski 206

5

11.50 – 12.35

matematyka  205

j. polski 203

historia  303

wf dz/ wf chł

z. z wych. 303

6

12.50 – 13.35

muzyka 3

informatyka 101

j. polski  203

j. polski  203

religia 205

7

13.45 – 14.30

j. angielski  204

technika 302

 

 

 

8

14.35 – 15.20

 

plastyka 3

 

 

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

Klasa IV c

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

 

 

wf dz / wf ch

j. angielski 204

j. polski  104

2

8.55 – 9.40

 

 

matematyka  201

j. polski 104

wf dz /wf ch

3

9.50 – 10.35

 

 

j. polski  104

matematyka  306

religia  206

4

10.45 – 11.30

 

informatyka 101

przyroda  302

wf dz/ wf chł

historia 303

5

11.50 – 12.35

wf dz /wf ch

j. angielski  204

 

technika  101

muzyka 3

6

12.50 – 13.35

j. polski 305

z. z wych. 204

 

 

j. angielski 204

7

13.45 – 14.30

przyroda 302

matematyka  206

 

 

 

8

14.35 – 15.20

matematyka  201

j.polski  104

 

 

 

9

15.25 – 16.10

religia 104

plastyka  3

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

Klasa IV d

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

 

j. polski 302

wf dz /wf ch

matematyka 201

 

2

8.55 – 9.40

j. polski  103

j. angielski  104

j. polski  103

j. angielski 203

wf dz  /wf ch

3

9.50 – 10.35

przyroda 301

religia 204

j. angielski  204

muzyka  3

technika  302

4

10.45 – 11.30

matematyka  201

matematyka  201

plastyka 3

wf dz/ wf chł

przyroda  301

5

11.50 – 12.35

wf dz /wf ch

 

matematyka  201

j. polski  206

J .polski 106

6

12.50 – 13.35

historia  303

 

 

 

informatyka 101

7

13.45 – 14.30

z z wych.  201

 

 

 

 

8

14.35 – 15.20

religia 104

 

 

 

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

Klasa V a

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

 

 

 

j.  polski  104

biologia 204

2

8.55 – 9.40

religia 204

j. angielski  204

 

j. angielski 204

j. polski 104

3

9.50 – 10.35

j. polski 104

j. polski  104

 

historia 303

matematyka 202

4

10.45 – 11.30

WF

technika  302

 

WF

j. angielski 204

5

11.50 – 12.35

WF

plastyka  3

WF dz / WF ch

WF

goegrafia 201

6

12.50 – 13.35

matematyka  202

matematyka  201

WF dz / WF ch

matematyka 3

WF dz / WF ch

7

13.45 – 14.30

historia  303

WF dz /WF ch

z.z wych 303

informatyka 101

WF dz / WF ch

8

14.35 – 15.20

muzyka  3

WF dz /WF ch

j. polski  104

 

 

9

15.25 – 16.10

 

 

religia 201

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

Klasa V b

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

j. polski 103

 

 

 

 

2

8.55 – 9.40

muzyka 302

geografia  304

WF chł

 

matematyka  202

3

9.50 – 10.35

j. angielski 204

j. polski 203

biologia  3

 

j. angielski 3

4

10.45 – 11.30

WF dz /WF ch

matematyka 3

religia  203

 

WF dz / WF ch

5

11.50 – 12.35

matematyka 104

informatyka 101

matematyka  202

j. angielski 302

religia  101

6

12.50 – 13.35

 

plastyka   3

j. polski  103

historia 303

j. polski  103

7

13.45 – 14.30

 

zaj.z wych  103

 

j. polski  103

historia  303

8

14.35 – 15.20

 

WF dz /WF ch

 

technika  302

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

WF dz

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

Klasa V c


 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

matematyka 202

 

 

 

religia  202

2

8.55 – 9.40

geografia  304

 

WF chł

 

biologia  204

3

9.50 – 10.35

historia  303

 

j. polski  203

matematyka  201

informatyka  101

4

10.45 – 11.30

WF dz IWF ch

 

matematyka  201

j. angielski  204

WF dz / WF ch

5

11.50 – 12.35

j. angielski  204

matematyka  201

religia  101

muzyka  3

j. polski  203

6

12.50 – 13.35

j. polski  203

historia 303

j. angielski  204

technika  302

 

7

13.45 – 14.30

 

j. polski   203

plastyka 3

j. polski  203

 

8

14.35 – 15.20

 

WF dz /WF ch

 

z.z wych  203

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

WF dz

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

Klasa V d


 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

j. polski  203

 

j. polski 103

 

WF

2

8.55 – 9.40

matematyka 202

j. polski  302

religia  203

historia 303

muzyka 3

3

9.50 – 10.35

WF

matematyka  302

matematyka  202

j. angielski 304

biologia 204

4

10.45 – 11.30

religia 301

historia  303

informatyka  101

matematyka  3

geografia 201

5

11.50 – 12.35

 

WF

 

z. z wych 204

j. angielski 104

6

12.50 – 13.35

 

technika  302

 

j. polski  304

j. polski  201

7

13.45 – 14.30

 

j. angielski  204

 

WF

plastyka 203

8

14.35 – 15.20

 

 

 

 

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

Klasa VI a


 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

WF dz

 

technika  302

WF dz/ WF chł

j. polski 103

2

8.55 – 9.40

WF dz

 

przyroda 302

WF dz/ WF chł

WF

3

9.50 – 10.35

matematyka 101

WF chł

matematyka  304

j. polski 103

WF

4

10.45 – 11.30

j  polski  103

WF chł

j. polski  103

j. polski 103

muzyka 3

5

11.50 – 12.35

j. angielski  302

matematyka 304

j. angielski  204

matematyka 304

przyroda 302

6

12.50 – 13.35

przyroda  302

historia  104

religia  304

j. angielski 204

matematyka  304

7

13.45 – 14.30

WF chł

zaj.z wych 104

WF

historia 303

z kom  101

8

14.35 – 15.20

WF chł

j. polski  103

WF

religia  103

plastyka 203

9

15.25 – 16.10

 

WF dz

 

wdżwr 301

 

10

16.15 – 17.00

 

WF dz

 

 

 

 

Klasa VI b

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

 

 

matematyka  304

muzyka 3

WF

2

8.55 – 9.40

 

 

j. angielski 204

matematyka 304

j. polski  103

3

9.50 – 10.35

 

WF dz/wfch

religia 103

j. angielski 204

j. polski  103

4

10.45 – 11.30

 

j. polski  103

WF

przyroda  302

z. komp 101

5

11.50 – 12.35

j. polski  103

historia 104

przyroda  302

j. polski  103

matematyka  304

6

12.50 – 13.35

j. angielski  204

matematyka 304

technika 302

wdżwr 301

 

7

13.45 – 14.30

matematyka  304

plastyka 3

j. polski  103

WF dz/ WF chł

 

8

14.35 – 15.20

z z wych  302

religia 202

przyroda 302

historia  303

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

Klasa VI c

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

j.  angielski II  104

 

j. angielski I 104

 

WF

2

8.55 – 9.40

religia 201

przyroda  301

matematyka  304

 

z z wych  304

3

9.50 – 10.35

j. polski 103

WF dz/wf ch

przyroda 301

j. angielski II

matematyka  304

4

10.45 – 11.30

matematyka 304

matematyka 304

WF

matematyka  304

z techniczne 302

5

11.50 – 12.35

przyroda 301

j. polski 103

j. polski 103

historia  303

j. polski  103

6

12.50 – 13.35

j. angielski I 104/ z. komp II 101

j. polski 103

z. komp I 101/

j. angielski II 104

j. polski  103

plastyka 203

7

13.45 – 14.30

muzyka 3

historia  202

religia 301

WF dz/ WF chł

 

8

14.35 – 15.20

 

wdżwr 301

 

j.  angielski I  104

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

Klasa VII a

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

WF dz

WF chł

 

WF dz

j. polski 203

2

8.55 – 9.40

WF dz

WF chł

z. z wych  303

WF dz

geografia  303

3

9.50 – 10.35

geografia  304

fizyka  202

matematyka  201

fizyka  202

biologia 301

4

10.45 – 11.30

j. angielski  204

biologia  301

historia  303

j. polski  203

WF

5

11.50 – 12.35

j. polski  203

j. niemiecki  104

j. polski  203

j. niemiecki  301

WF

6

12.50 – 13.35

matematyka 201

j. polski  203

plastyka  3

matematyka  201

muzyka 3

7

13.45 – 14.30

chemia  301

historia  303

chemia 202

j. angielski  201

religia 103

8

14.35 – 15.20

wdżwr 301

matematyka  201

religia 103

informatyka  101

j. angielski 204

9

15.25 – 16.10

WF chł

WF dz

WF

WF chł

 

10

16.15 – 17.00

WF chł

WF dz

WF

WF chł

 

 

Klasa VII b

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

religia 302

j.  angielski I  203/j.  angielski II 204

religia 203

 

biologia 301

2

8.55 – 9.40

j. polski  203

j. polski  203

plastyka  3

matematyka 201

matematyka 201

3

9.50 – 10.35

matematyka  201

biologia  301

WF

j. polski  203

geografia 303

4

10.45 – 11.30

geografia  3

fizyka  202

chemia 201

historia  303

j. polski  203

5

11.50 – 12.35

chemia  202

historia  303

zaj z wych  3

fizyka  202

j.  niem.  202/ j.angielski 204

6

12.50 – 13.35

WF dz IWF ch

WF dz IWF ch

matematyka 201

WF dz/ WF chł

j. ang. 204 / j. niem. 202

7

13.45 – 14.30

j. niemiecki I 103/informatyka II 101

 

j. polski  203

j.  angielski I 302/ j. angielski II 204

muzyka 3

8

14.35 – 15.20

informatyka I 101/j. niemiecki II  103

 

 

wdżwr 301

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

Klasa VII c

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

geografia  304

informatyka I  101 /j. niemiecki II  201

z. z wych.

j.  niem. I 302/j. ang. 203

geografia 303

2

8.55 – 9.40

matematyka  301

j. niem. I 201/informatyka II 101

matematyka 301

j. ang. 103/ j. niem. 302

matematyka 301

3

9.50 – 10.35

chemia  202

historia  303

WF

plastyka 301

j. polski 203

4

10.45 – 11.30

historia  303

j. polski  203

biologia  301

fizyka 202

religia 103

5

11.50 – 12.35

muzyka  3

fizyka  202

chemia  301

j. polski  203

biologia 301

6

12.50 – 13.35

WF dz /WF ch

WF dz /WF ch

religia 301

WF dz/ WF chł

 

7

13.45 – 14.30

j. polski 203

matematyka 301

j. angielski I 304/

j. angielski.II 204

wdżwr 301

 

8

14.35 – 15.20

j.  angielski I 204/ j.  angielski II  203

 

j. polski 203

 

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

Klasa VIII a

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

wos 303

geografia 304

informatyka 101 /

j. angielski II  204

wos 303

 

2

8.55 – 9.40

historia  303

historia   303

j. angielski gr I 104/informatyka 101

religia 202

 

3

9.50 – 10.35

WF dz /WF ch

j. niemiecki I 201/ j.  angielski I  101

religia  302

j. niem. 302 /j. ang. 104

matematyka 202

4

10.45 – 11.30

chemia  202

j. polski  104

biologia 104

matematyka 201

EDB AC 304

5

11.50 – 12.35

matematyka  201

WF dz /WF ch

j. polski  104

j. polski  104

WF dz./ WF chł

6

12.50 – 13.35

j. angielski I 304/j. niemiecki II 103

wdżwr 301

chemia 202

z.   z wych  104

j. polski  104

7

13.45 – 14.30

j. polski  104

fizyka 201

matematyka 201

fizyka  202

j. ang. 204/

j. niem 202

8

14.35 – 15.20

 

 

 

WF dz/ WF chł

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

Klasa VIII b

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

wdżwr 301

historia 303

matematyka  201

 

matematyka  201

2

8.55 – 9.40

j. polski  104

fizyka  202

chemia 202

 

informatyka  101

3

9.50 – 10.35

WF dz /WF ch

EDB  304

z.z wych  303

religia 104

j. polski 104

4

10.45 – 11.30

j. niemiecki 203

j. angielski  204

j. angielski 204

j. angielski 104

j. niemiecki 202

5

11.50 – 12.35

geografia 304

WF dz /WF ch

biologia 304

matematyka  201

WF dz./ WF chł

6

12.50 – 13.35

chemia  301

matematyka  202

historia  303

fizyka 202

wos 303

7

13.45 – 14.30

religia  103

j. polski. 304

j. polski 104

j. polski  104

 

8

14.35 – 15.20

wos  303

 

 

WF dz/ WF chł

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00