Szkoła Podstawowa Nr 9

im. Tadeusza Kościuszki w Grudziądzu

Plan lekcji

PLAN LEKCJI KLAS I - III ROK SZK. 2023/2024

I a Wychowawca: p. Kinga Kotula sala: 5

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

855 - 1235

855 - 1235

800 - 1130

800 - 1335

800 - 1235

1. J. angielski

1. Wych. fizyczne

1. Ed.wczesnoszkolna

1.Ed.wczesnoszkolna

1. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed. informatyczna

2. Ed.wczesnoszkolna.

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. J. angielski

4. Religia

 

 

 

5. Wych.fizyczne

5. Ed.wczesnoszkolna

 

 

 

6. Religia

 

 

I b          Wychowawca: p. Anna Zimon sala:5

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

800 - 1235

800 - 1235

855 - 1335

800 - 1130

855 – 1335

1. J. angielski

1. Wych.fizyczne

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Wych.fizyczne

1. Ed.wczesnoszkolna

2.  Religia

2. Informatyka

2. J. angielski

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

4.Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

5. Ed.wczesnoszkolna

5. Ed.wczesnoszkolna

5. Ed.wczesnoszkolna

 

5. Religia

 

 

 

 

 

 

 

II a Wychowawca:  p. Magdalena Kujawa sala:306

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

800 - 1235

800 - 1130

855 - 1335

800 – 1235

800 – 1130

1. Ed.wczesnoszkolna

1. J. angielski

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Wych.fizyczne

2. Ed.wczesnoszkolna

3. Wych.fizyczne

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

4. Religia

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Religia.

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

5. Ed.wczesnoszkolna

 

5. Informatyka

5. J. angielski

 

 

 

 

 

II b          Wychowawca:  p. Joanna Popielska sala: 305

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

800 - 1130

800 - 1235

855 – 1335

800 - 1235

800 – 1035

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Ed.wczesnoszkolna

1. J. angielski

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Ed.wczesnoszkolna

2. Informatyka

2. Ed.wczesnoszkolna

2.  Wych.fizyczne

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Wych. fizyczne

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

 

 

5. J. angielski

5. Ed.wczesnoszkolna

5. Religia

 

 

6. Religia

 

 

 

 

 

 

II c         Wychowawca:  p. Karolina Kerschke sala: 106

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

800 – 1130

855 - 1430

800 – 1130

800 – 1130

800 – 1235

1.Ed.wczesnoszkolna

1. J. angielski

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Informatyka

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. J.angielski

3. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Wych.fizyczne

4. Religia

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

 

5. Ed.wczesnoszkolna

 

 

5. Wych.fizyczne

 

6. Religia

 

 

 

 

III a         Wychowawca: p. Judyta Jezierska sala:205

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

800 – 1235

855 - 1335

800 – 1130

800 - 1130

800 – 1130

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Wych.fizyczne

1. Ed.wczesnoszkolna

1.Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

4. Informatyka

4. J. angielski

4. Religia

4. Wych. fizyczne

4. Ed.wczesnoszkolna

5. J. angielski

5.  Religia

5. Ed.wczesnoszkolna

 

 

 

 

 

 

 

 

III b         Wychowawca: p. Joanna Łojkowska sala:206

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

800 – 1235

855 – 1335

800 – 1130

800 – 1130

800 – 1235

1. Religia

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Wych.fizyczne

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Religia

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Wych. fizyczne

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Informatyka

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. J. angielski

4. Ed.wczesnoszkolna

5. Ed.wczesnoszkolna

5. J. angielski

 

 

5. Ed.wczesnoszkolna

 

 

 

 

 

III c         Wychowawca: p. Aleksandra Szajda sala: 105

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

800 – 1235

855 – 1430

800 – 1130

800 – 1130

800 – 1130

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Ed.wczesnoszkolna

1. Ed.wczesnoszkolna

2. Religia

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Wych.fizyczne

2. Ed.wczesnoszkolna

2. Ed.wczesnoszkolna

3. Ed.wczesnoszkolna

3. J. angielski

3. Ed.wczesnoszkolna

3. Wych.fizyczne

3. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. Ed.wczesnoszkolna

4. J.angielski

5. Informatyka

5. Ed.wczesnoszkolna

 

 

 

 

6. Religia

 

 

 

 

PLAN LEKCJI KLAS IV - VIII ROK SZK. 2023/2024

KLASA IV A

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

PRZYRODA 302

J. POLSKI 203

 

W - F

 

2

8.55 – 9.40

J. POLSKI 203

TECHNIKA 302

J. POLSKI 203

W - F

G. WYCHOW. 201

3

9.50 – 10.35

W-F

J. ANGIELSKI 201

J.ANGIELSKI 201

MATEMATYKA 3

W-F

4

10.45 – 11.30

W-F

W - F

MATEMATYKA 303

J. POLSKI 203

W-F

5

11.50 – 12.35

J. ANGIELSKI  201

W-F

W-F

PRZYRODA 302

J. POLSKI 203

6

12.50 – 13.35

MATEMATYKA 204

MATEMATYKA 3

W-F

INFORMATYKA

HISTORIA 303

7

13.45 – 14.30

RELIGIA 203

 

PLASTYKA 202

 

RELIGIA 202

8

14.35 – 15.20

 

 

MUZYKA 3

 

 

9

15.25 – 16.10

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

KLASA IV B

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

MUZYKA 3

 

PLASTYKA 3

HISTORIA 303

W-F

2

8.55 – 9.40

PRZYRODA 302

 

J. POLSKI 103

MATEMATYKA 301

J. ANGIELSKI 201

3

9.50 – 10.35

J.ANGIELSKI 202

W-F

MATEMATYKA 301

J. POLSKI 103

J. POLSKI 103

4

10.45 – 11.30

W-F

MATEMATYKA 301

PRZYRODA 302

W - F

INFORMATYKA

5

11.50 – 12.35

J. POLSKI 103

TECHNIKA 302

J. ANGIELSKI 201

 

RELIGIA 204

6

12.50 – 13.35

MATEMATYKA 301

J. POLSKI 103

 

 

 

7

13.45 – 14.30

 

G. WYCHOW. 303

 

 

 

8

14.35 – 15.20

 

RELIGIA 302

 

 

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

KLASA V A

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

W-F

WDŻ 301

W-F


W-F

2

8.55 – 9.40

W-F

HISTORIA 303

W-F

J. ANGIELSKI 204

W - F

3

9.50 – 10.35

BIOLOGIA 302

TECHNIKA 302

G.WYCHOWAWCZA

GEOGRAFIA 304

J. POLSKI 104

4

10.45 – 11.30

J. POLSKI 104

J. POLSKI 104

J. POLSKI 104

MUZYKA 3

J. ANG.201

5

11.50 – 12.35

J. ANGIELSKI  202

RELIGIA 203

INFORMATYKA

J. POLSKI 104

J. POLSKI 104

6

12.50 – 13.35

RELIGIA 203

MATEMATYKA 304

MATEMATYKA 304

MATEMATYKA 304

MATEMATYKA 304

7

13.45 – 14.30

PLASTYKA 3

W-F

W-F

W-F

HISTORIA 303

8

14.35 – 15.20

 

W-F

W-F

W-F

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 


KLASA V B

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

RELIGIA 103

TECHNIKA 302

J. POLSKI 103

W-F

J. POLSKI 103

2

8.55 – 9.40

J.ANGIELSKI I 202/

J.ANGIELSKI II 104

W-F

MATEMATYKA 301

BIOLOGIA 302

MATEMATYKA 301

3

9.50 – 10.35

J. P[OLSKI 103

J. POLSKI 103

J. POLSKI 103

J.ANGIELSKI I 201/

INFORMATYKA

RELIGIA 202

4

10.45 – 11.30

MATEMATYKA 301

HISTORIA 303

W-F

J. POLSKI 103

G. WYCH. 103

5

11.50 – 12.35

W-F

MATEMATYKA 301

MATEMATYKA 301

J.ANGIELSKI II 201/

INFORMATYKA I

HISTORIA 303

6

12.50 – 13.35

PLASTYKA 3

 

J.ANGIELSKI I 104/

J.ANGIELSKI II 201

GEOGRAFIA 202

 

7

13.45 – 14.30

 

 

MUZYKA 3

 

 

8

14.35 – 15.20

 

 

 

 

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

KLASA VI A

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

MATEMATYKA 304

MATEMATYKA 304

 

WDŻ 301

ZAJ. ROZW.304

2

8.55 – 9.40

MUZYKA 3

G. WYCH. 304

 

J.ANGIELSKI I 104/

J.ANGIELSKI II 202

MATEAMTYKA 304

3

9.50 – 10.35

J.ANGIELSKI II 201/

INFORMATYKA I

HISTORIA 303

PLASTYKA 3

W-F

W-F

4

10.45 – 11.30

J. POLSKI 103

BIOLOGIA 302

J. POLSKI 103

RELIGIA 202

HISTORIA 303

5

11.50 – 12.35

W - F

J. POLSKI 103

MATEMATYKA 304

J.POLSKI 103

J.ANGIELSKI I 103/

J.ANGIELSKI II 201

6

12.50 – 13.35

J. ANGIELSKI 103

GEOGRAFIA 202

W-F

TECHNIKA 302

J. POLSKI 103

7

13.45 – 14.30

 

 

RELIGIA 302

 

 

8

14.35 – 15.20

 

 

 

 

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

 

J. POLSKI 104

 

 

J.ANGIELSKI I 201/

J.ANGIELSKI II 202

2

8.55 – 9.40

MATEMATYKA 304

W-F

J. POLSKI 104

INFORMATYKA II

W-F

3

9.50 – 10.35

RELIGIA 3

MATEMATYKA 304

BIOLOGIA 302

HISTORIA 303

G. WYCH. 302

4

10.45 – 11.30

J.ANGIELSKI I 202/

J.ANGIELSKI II 201

GEOGRAFIA 202

J.ANGIELSKI II 202/

INFORMATYKA I

 

MATEMATYKA 304

5

11.50 – 12.35

J. POLSKI 104

HISTORIA 303

W - F

PLASTYKA 3

ZAJ. ROZ. Z MATEM. 304

6

12.50 – 13.35

W-F

 

MUZYKA 3

J.POLSKI 104

J. POLSKI 104

7

13.45 – 14.30

 

 

J. ANGIELSKI 201

MATEMATYKA 304

 

8

14.35 – 15.20

 

 

 

RELIGIA 203

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

KLASA VII A

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

 

W-F

HISTORIA 303

J. ANGIELSKI 202

MATEMATYKA 301

2

8.55 – 9.40

HISTORIA 303

MATEAMTYKA 301

FIZYKA 204

W-F

J. POLSKI 103

3

9.50 – 10.35

MATEMATYKA 301

GEOGRAFIA 202

W-F

CHEMIA 204

ZAJ. ROZW. 301

4

10.45 – 11.30

RELIGIA 3

J. POLSKI 103

MATEMATYKA 301

G. WYCH. 301

CHEMIA 204

5

11.50 – 12.35

BIOLOGIA 301

INFORMATYKA

J. POLSKI 103

GEOGRAFIA 202

J. ANGIELSKI 202

6

12.50 – 13.35

W-F

FIZYKA 204

BIOLOGIA 301

J. POLSKI 103

MUZYKA 3

7

13.45 – 14.30

J. POLSKI 103

J. NIEMIECKI 302

J. NIEMIECKI 103

 

RELIGIA 3

8

14.35 – 15.20

PLASTYKA 3

J. ANGIELSKI 201

 

 

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

KLASA VII B

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

 

MUZYKA 3

J. ANGIELSKI 201

J. POLSKI 203

 

2

8.55 – 9.40

W-F

GEOGRAFIA 202

HISTORIA 303

GEOGRAFIA 304

BIOLOGIA 302

3

9.50 – 10.35

HISTORIA 303

J. POLSKI 203

J. POLSKI 203

BIOLOGIA 302

G. WYCH. 203

4

10.45 – 11.30

J. POLSKI 203

MATEAMTYKA 3

FIZYKA 204

CHEMIA 204

W-F

5

11.50 – 12.35

MATEMATYKA 204

FIZYKA 204

MATEMATYKA 303

W - F

RELIGIA 3

6

12.50 – 13.35

J. ANGIELSKI 202

J. NIEMIECKI 302

CHEMIA 204

RELIGIA 3

J. POLSKI 203

7

13.45 – 14.30

ZAJ. ROZW. 204

J. ANGIELSKI 201

W - F

PLASTYKA 3

MATEMATYKA 302

8

14.35 – 15.20

J. NIEMIECKI 303

 

 

 

INFORMATYKA

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII A

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

INFORMATYKA

J. POLSKI 104

FIZYKA 204

WOS

2

8.55 – 9.40

CHEMIA 301

J.POLSKI 104

ZAJ. ROZW. 103

HISTORIA 303

G. WYCH. 104

3

9.50 – 10.35

J. ANGIELSKI 104

WOS 104

CHEMIA 204

J. ANGIELSKI 104

MATEMATYKA 304

4

10.45 – 11.30

HISTORIA 303

MATEMATYKA 304

W-F

ZAJ. ROZW. 104

J. POLSKI 104

5

11.50 – 12.35

BIOLOGIA 302

EDB 304

FIZYKA 204

MATEMATYKA 304

W-F

6

12.50 – 13.35

J.POLSKI 104

W-F

RELIGIA 302

W-F

J. ANGIELSKI 201

7

13.45 – 14.30

J. NIEMIECKI 303

GEOGRAFIA 202

MATEMATYKA 304

J. POLSKI 104

WDŻ 204

8

14.35 – 15.20

RELIGIA 203

 

J. NIEMIECKI 103

 

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

CHEMIA 301

HISTORIA 303

J. ANGIELSKI 201

J. ANGIELSKI 201

 

2

8.55 – 9.40

ZAJ. ROZW. 204

J. POLSKI 203

ZAJ. ROZW. 201

MATEMATYKA 3

 

3

9.50 – 10.35

J. POLSKI 203

MATEMATYKA 3

WOS 104

J. POLSKI 203

J. ANGIELSKI 201

4

10.45 – 11.30

MATEMATYKA 204

FIZYKA 204

W-F

INFORMATYKA

BIOLOGIA 302

5

11.50 – 12.35

RELIGIA 203

GEOGRAFIA 202

J. POLSKI 203

FIZYKA 204

W-F

6

12.50 – 13.35

J. NIEMIECKI 203

W-F

MATEMATYKA 303

W-F

CHEMIA 204

7

13.45 – 14.30

WOS 104

EDB 304

G. WYCH. 204

RELIGIA 103

J. POLSKI 203

8

14.35 – 15.20

 

J. NIEMIECKI 302

WDŻ 204

 

HISTORIA 303

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

J. NIEMIECKI 204

WOS 104

GEOGRAFIA 202

WDŻ 301

MATEAMTYKA 301

2

8.55 – 9.40

ZAJ. ROZ.Z MAT. 301

BIOLOGIA 302

J. NIEMIECKI 204

MATEMATYKA 301

J.ANGIELSKI 303

3

9.50 – 10.35

WOS 104

HISTORIA 303

HISTORIA 303

MATEMATYKA 301

INFORMATYKA 101

4

10.45 – 11.30

CHEMIA 202

W - F

J. POLSKI 302

J.ANGIELSKI 202

RELIGIA 202

5

11.50 – 12.35

J.ANGIELSKI 201

CHEMIA 203

MATEMATYKA 301

FIZYKA 204

J. POLSKI 103

6

12.50 – 13.35

W - F

EDB 304

W - F

W - F

J. POLSKI 103

7

13.45 – 14.30

J. POLSKI 204

FIZYKA 204

J.ANGIELSKI 201

J. POLSKI 302

 

8

14.35 – 15.20

J. POLSKI 204

 

 

RELIGIA 104

 

9

15.25 – 16.10

wf

religia 103

religia 103

 

 

10

16.15 – 17.00

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII D

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 8.45

WDŻ 302

BIOLOGIA 302

RELIGIA 104

J.ANGIELSKI  201/

J.NIEMIECKI 202

J.ANGIELSKI 201/

INFORMATYKA 101

2

8.55 – 9.40

J. POLSKI 103

WOS 104

CHEMIA 202

J.NIEMIECKI 202/

J.ANGIELSKI II 201

GODZ.WYCH. 201

3

9.50 – 10.35

MATEMATYKA 3

EDB 304

J. POLSKI 103

FIZYKA 204

J. POLSKI 103

4

10.45 – 11.30

J. NIEMIECKI I 103/

J.ANGIELSKI II 201

W - F

ZAJ. ROZ. Z J.ANG. 203

CHEMIA 204

HISTORIA 303

5

11.50 – 12.35

ZAJ. ROZ. Z MAT. 202

FIZYKA 204

J.ANGIELSKI I 203/

J.NIEMIECKI 204

WOS 104

INFORMATYKA 101/

J.ANGIELSKI 201

6

12.50 – 13.35

W - F

J. POLSKI 103

W - F

W - F

MATEMATYKA 204

7

13.45 – 14.30

GEOGRAFIA 304

HISTORIA 303

MATEMATYKA 202

J. POLSKI 103

 

8

14.35 – 15.20

 

RELIGIA 104

 

MATEMATYKA 202

 

9

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

10

16.15 – 17.00